Beatrix Ramosaj tërheq vëmendjen me të brendshme

Magazine
16:44 | 14 Nëntor 2020

Beatrix shfaqet atraktive në rroba gjumi.

Beatrix Ramosaj njihet për bukurinë e veçantë, e cila mbledh mjaft shumë ndjekës në rrjete sociale. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku nuk mungojnë imazhe nga më të ndryshmet, por preferon ato të cilat janë më provokuese.

Së fundmi ajo ka sjellë një imazh mjaft të ‘nxehtë’ në Instastory, ku shihet e veshur vetëm në të brendshme ngjyrë të kuqe. Ndonëse ka mjaft kohë që bukuroshja është shkëputur nga muzika, ajo vazhdon të jetë e përfolur nga mediat rozë.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.