Ava Max zbulon më shumë se ç`duhet me pozat para pasqyrës

Magazine
09:30 | 24 Nëntor 2020

Ava Max ka pozuar tërheqëse para pasqyrës.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Ava Max, është mjaft aktive në rrjete sociale. Ava sot u shfaq pjesërisht e zhveshur në një fotografi të ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, ku edhe ka provokuar ata.lajmi.net. Në imazhin e ndarë në Instastory ajo shihet e veshur me një bluzë të bardhë, me pantallona të zi e cila i ka lëshuar aq poshtë sa i shihen të brendshmet dhe gati pjesët intime asaj.

Ajo gjithashtu tregoi se ishte sëmurë pak ditëve të fundit por tashmë po ndihet mjaftueshëm mirë. Duke vënë në pah linjat atraktive, Ava bëri që e gjithë vëmendja e ndjekësve të saj të kthehet si gjithmonë tek ajo.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.