Aurela Hoxha shpenzon mbi dy mijë euro për vetëm një bluzë

Magazine
09:50 | 16 Nëntor 2020

Aurela Hoxha shpenzon shumë për një bluzë.

Modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha, është një nga emrat shumë të dashur për publikun. Ajo është aktive në rrjete sociale ku ndan imazhe të ndryshme me ndjekësit e shumtë dhe sigurisht se në sy bie edhe veshja e saj me stil dhe provokuese.lajmi.net. Aurela shpenzon shumë për rrobat e saj madje një bluzë që e ka veshur së fundmi kap çmimin 2.285 euro.

Kjo u bë e ditur nga faqja Shqipe.closet në Instagram. Aurela Hoxha sigurohet që ta marrë vëmendjen me pothuajse të gjitha veshjet që zgjedh, andaj njësoj veproi edhe së fundmi dhe ia arriti qëllimit

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.