Atifetja shfaqet sërish me pamje të re, po duket një zonjë e vërtetë

Magazine
18:24 | 27 Nëntor 2020

Atifete Jahjaga është ish-presidentja e Kosovës.

Ajo është njëra ndër politikanet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Atifetja përfolet edhe për pamjen e saj të jashme.

Ish-presidentja bën shumë ndryshime në pamje e edhe sonte ajo po duket ndryshe dhe bukur.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.