Askush nuk do ta merrte guximin të publikonte një foto të tillë, por e dashuri e Feros e bëri

Magazine
21:21 | 24 Nëntor 2020

Ajo tashmë është njëra ndër personazhet më të përfolura në vend.

U bë e njohur si e dashura e Feros, por ajo është edhe një modele shumë e suksshme.

Arbenita Ismajli që shpeshherë gjendet në kryetitujt e mediave rozë për lidhjen e saj me reperin Fero, është shumë aktive në llogarinë e saj në Instagram, që më shumë e trajton si një portfolio të punës së saj si modele.

Por ajo nuk e ka problem të hedhë edhe postime më qesharake si ky i fundit ku tall me një fotografi të sajën kur ishte e vogël.

Në postimin e saj në Instagram, ajo ka hedhur një foto ku duket si një fëmijë ndoshta e moshës 2 vjeçare, duke u tallur me veshët e saj.

“Shikoni këta veshë elefanti”, shkruan ajo me humor, duke kërkuar ndjesë për kualitetin e dobët të fotografisë së saj.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.