As me Norën, as me vajzën, Roberti tregon se me kë po e pret Vitin e Ri

Magazine
19:30 | 01 Janar 2021

Robert Berisha është ndër këngëtaret dhe muzikantët më të njohur në vend.

Ai tashmë ka filluar ta ushtroi edhe profesionin e moderatorit, shkruan ORAinfo.

Roberti është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes postimit të fundit ai tregoi se ditën e fundit të vitit 2020 po e kalon me shoqërinë e tij.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.