Arta vishet me bluzë të ngushtë, vë në pah gjoksin e saj gjigant

Magazine
15:34 | 04 Korrik 2020

Arta Nitaj nuk përmbahet më Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë.

Ajo u bë fillimisht e njohur si aktore në rolin e saj të ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’, shkruan ORAinfo.

Arta është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj tërheqëse dhe gjithmonë plot stil.

Në foton e fundit ajo shfaqet me provokuese se kurrë me parë.

Në këtë foto ajo nuk heziton ta ekspozojë gjoksin e saj gjigant.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.