Arta Nitaj publikon videon në rrjete sociale me grimin interesant

E fundit
19:00 | 12 Dhjetor 2020

Arta Nitaj pozon në pasqyrë.

Aktorja dhe modelj shqiptare, Arta Nitaj është mjaft aktive në rrjete sociale. Ajo së fundmi ka pozuar para pasqyrës me një grim interesant. Në video ajo shihet me flokë të larguara nga fytyra por me një grim aq interesant, rreth syve të Artës shihen gurë me shkëlqim. Arta është mjaft aktive në rrjete sociale ku përmes postimeve të shpeshta ka mbledhur rreth 300 mijë ndjekës.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.