Arta Nitaj pozon nga pishina pa i mbyllur pantallonat

Magazine
01:26 | 26 Korrik 2020

Arta Nitaj ka provokuar shumë me postimin e fundit.

Arta Nitaj është duke shijuar vikendin e saj duke u relaksuar në një pishinë prej nga ka ndarë me fansat e saj edhe disa imazhe, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja nga Peja, ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve me postimin e fundit ku ajo shfaqet me një palë pantallona të pa mbërthyera.

Ajo po ashtu është shumë aktive edhe në ‘TikTok’ ku nuk po i ndal videot joshëse.

View this post on Instagram

🍯

A post shared by Arta Nitaj ‎ (@artaanitaj) on

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.