Arta Nitaj niset drejt Zvicrës, zbulon se kush është personi që po e pret atje (Foto)

E fundit
19:30 | 23 Nëntor 2020

Arta Nitaj ka bërë të ditur se ajo udhëtoi drejt shtetit zvicran.

Bukuroshja Arta Nitaj tashmë lirshëm mund themi se është një ndër personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Çdo lëvizje e saj është nën vëzhgim si vendet ku frekuenton ajo më së shumti apo edhe udhëtimet e shpeshta që bën.lajmi.net Së fundmi ajo ka bërë të ditur se ka udhëtuar drejt shtetit të bukur të Zvicrës, por që menjëherë ajo zbuloi se është nën shoqërinë familjes në një Instastory të postuar.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.