Arta Nitaj me qëllim apo pa po i zgjedh fustanet kaq të hapur?

Magazine
00:47 | 19 Korrik 2020

Arta Nitaj duket si një engjëll në foton e fundit.

Arta Nitaj mbetet një nga femrat më të komentuara të shoubizit shqiptar, me çdo postim bukuroshja arrin të marr vëmendjen e mediave.

Kesaj radhe ajo është shfaqur me shumë sharm në një fustan të bardhë i cili i nxirrte në pah vijat përfekte të modeles nga Peja.

E këto imazhe ku ajo duket si një engjëll nuk i kursen nga ndjekësit e saj të cilët nuk janë të paktë në Instagram.

Etiketimet:
Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.