Arta Nitaj i dëmtoj vetëm buzët apo edhe diçka tjetër?

Magazine
01:00 | 31 Korrik 2020

Modelja e Instagramit, Arta Nitaj, nuk po ndalet së lansuari fotografi me poza të ndryshme në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Arta, kujdeset shumë për linjat e saj trupore dhe këtu kontribuojnë tejet mirë ushtrimet fizike që nuk i le anash.

Edhe në këtë foto, ajo që bjen në sy është linja perfekte trupore e Artes, ani pse duket që buzët i ka prishur pak me photoshop, shkruan “Kosovarja”.

Pos buzëve, a ka prekur a thua edhe diçka tjetër. Hë?

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.