Arta Bajrami pozon para shtëpisë pranë veturës luksoze

Magazine
01:52 | 06 Gusht 2020

Arta Bajrami ka pozuar pranë veturës së tipit ‘BMW’.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arta Bajrami, që nga fillimet e para të karrierës ka thyer barrierat e paragjykimeve.

Edhe tani është ndër artistet e veçanta shqiptare, shumë e dashur për publikun.

Arta pranon shpesh mesazhe pozitive nga fansat e saj të cilët e komplimentojnë për dukjen dhe zërin.

Duke qenë aktive në rrjete sociale së fundmi e ka publikuar një foto ku shihet para shtëpisë pranë veturës luksoze.

Arta e ka quajtur veten mbretëreshë.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.