Ariana praktikon stilin më të veçantë për vajzën e vogël

Magazine
03:15 | 30 Korrik 2020

Ariana Fejzullahu është ndër emrat më të përmendur në mediat rozë.

Ajo më postimet e shumta në rrjete sociale, nuk ka si të mos jetë prezentë në lajmet e shoëbizit, shkruan “Kosovarja”.

Kësaj herë, në imazhin e postuar të vajzës së vogël, shihet që stilin e veçantë e praktikon edhe te fëmijët.

Qysh në vegjëli merr vëmendje kombinimi që ja ka bërë në paraqitjen fizike.

Theksojmë, Ermali dhe Ariana janë prindër të katër fëmijëve.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.