Ariana e Ermalit mban në qafë zinxhir me këtë shkronjë

Magazine
22:02 | 03 Gusht 2020

Bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu është një nga nuset më të përfolura në mediet rozë.

Janë aktivitetet e saj të shumta dhe stili i saj që bien në sy gjithmonë duke i dhënë hijeshi secilës paraqitje, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse është nënë e 4 fëmijëve, ajo po e mban veten mirë duke bërë një trup si të modeleve dhe një bukuri natyrale.

Dashurinë që ka për Ermalin e shpreh në forma të ndryshme ku kësaj radhe me një qafore të personalizuar me shkronjën E e ka vendosur në qafë.

Kaq e dashuruar dhe speciale di të jetë vetëm ajo, duke paraqitur ideja interesante edhe para ndjekësve të saj./Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.