Ariana del për kafe me vjehrrën, ju lënë ‘pa mend’ me pamjet

Magazine
19:22 | 26 Nëntor 2020

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot, ajo përmes një postimi në Instastory ka treguar se ka dalë me nënën e Ermalit për kafe.

E në këë imazh, nuse e vjehërr ju lënë pa fjalë me pamjet.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.