Argjentina Ramosaj zbulon emrin e artistit me të cilin ka bashkëpunuar për duetin e ri

Magazine
01:03 | 19 Korrik 2020

Ky duet nuk është pritur.

Argjentina Ramosaj ka bërë të ditur ditë më parë se është duke punuar në një këngë të re për të cilën dha edhe një detaj shtesë tani, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja e cila i ka munguar skenës muzikore për disa muaj, ka njoftuar se projekti i ri është një bashkëpunim me artistin e njohur shqiptar.

Bëhet fjalë për Young Zerkan, ajo sapo ka publikuar një foto krah këngëtarit shumë të talentuar duke shkruar “Shumë shpejt”. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Coming soon… @youngzerka 🏁

A post shared by Argjentina Ramosaj (@argjentinaramosaj) on

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.