Arbenita tregon vetëm në cilat raste e përdorë telefonin!

Magazine
21:59 | 24 Nëntor 2020

Arbenita Ismajli ka treguar arsyen se për çfarë përdor më shumë telefonin.

“Nuk më pëlqen të flas në telefon, vetëm nëse ushqimi që kam porositur është afër apo i dashuri im kërkon që të shihemi”, tha ajo, në një fotografi të publikuar në Instastory.

Ajo mori shumë shpejt famë pasi u bë publike se ishte lidhur me Feron, ndërsa kjo bëri që modelja të bëhej një ndër femrat më të përfolura të showbizit.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.