Arbana e tregon barkun e rrumbullakosur me rrobabanjo

Magazine
18:52 | 09 Gusht 2020

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë.

Në rrjet përflitet se moderatorja është në pritje të një djali, por gjinia e bebushit nuk është konfirmuar ende.

Ajo ka nisur së fundmi pushimet dhe nuk i ka kursyer fotot në rrjete sociale. Arbana ka publikuar në profilin e saj të Instagramit një foto ku shihet e veshur me rrobabanjo dhe në sy bie barku i rrumbullakosur.

Si gjithmonë, moderatorja ka pozuar e buzëqeshur dhe ka marrë komplimente të shumta nga ndjekësit. Ajo është treguar disi e rezervuar për këtë periudhë të jetës së saj, megjithatë herë pas here ka ndarë me ndjekësit foto duke treguar barkun.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.