Anxhela Peristeri me poza provokuese nga deti

Magazine
02:58 | 04 Gusht 2020

Anxhela Peristeri duket joshëse nga pushimet.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Periteri, po i shijon pushimet në bregdetin shqiptar.

Ajo ka zgjedhur Ksamilin për ti kaluar disa ditë atje e nuk po mungojnë as fotot të cilat po i publikon në rrjete sociale.

Në këto imazhe Anxhela duket tejet joshëse. Këngëtarja e ka marrë vëmendjen e ndjekësve me format trupore dhe ngjyrën që e ka marrë atje.

Edhe sa i përket projekteve muzikore Anxhela është një ndër këngëtaret e dashura për publikun.

View this post on Instagram

Good morning 🌞

A post shared by Music is my religion!♈️ (@anxhelaperisteriofficial_) on

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.