Anxhela Peristeri jo vetëm këngëtare, me këtë trup edhe modele

Magazine
02:08 | 28 Gusht 2020

Anxhela ka pozuar sërish provokuese në bikini.

Si duket kjo verë ka qenë e nxehtë për këngëtaren shqiptare, Anxhela Peristeri.

Atë kaq aktive në publikimin e fotove provokuese ka kohë që nuk e kemi parë. Anxhela nuk e ka ndërmend të ndalet së postuari foto ku tregon format trupore.

Këtë e ka bërë sërish dhe dukej seksi në pozat që ka marrë nga plazhi.

Duhet theksuar se përveç seksi duket edhe tejet natyrale dhe në top-formë.

View this post on Instagram

Couldn’t decide 1 or 2 🤔?

A post shared by Music is my religion!♈️ (@anxhelaperisteriofficial_) on

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.