Almeda kujton babain e ndjerë në përvjetorin e ditëlindjes

Nostalgji
11:34 | 28 Korrik 2020

Almeda Abazi ka emocionuar me postimin e fundit.

Almeda Abazi ka përkujtuar babain në përvjetorin e lindjes së kampionit të dikurshëm të sportit dhe atletikës.

Aktorja shqiptare e cila prej vitesh jeton në Turqi ku është martuar me turkun Tolga Sayisman, ka ndarë disa imazhe prekëse në profilin e saj në Instgram, me të cilat përkujtoi të atin e ndjerë.

Në një seri imazhesh, Almeda kishte ndarë edhe një foto ku shihet bashkë me djalin Efehan pranë varrit të Muhamet Abazit (i ati i Alemdës).

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92) on

Etiketimet:
Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.