Almeda Abazi merr dhuratën e ëmbël nga djali

Magazine
18:51 | 12 Korrik 2020

Në muajin maj të vitit që lamë pas, aktorja Almeda Abazi dhe partneri i saj turk Tolgahan Sayisman, u bënë prindër për herë të parë.

Bukurosha shqiptare solli në jetë të voglin Efehan, i cili është bërë tashmë kuptimi i jetës së tyre.
Pasi u bë nënë, Almeda hoqi dorë për disa kohë nga karriera e saj duke iu përkushtuar tërësisht të birit.

Shumica e ditëve të saj kalon në shtëpi me Efehanin, i cili se fundi i kënaqi zemren me surprizën e ëmbël që i bëri mamasë së tij.

Siç duket ai ka këputur një lule të vogël nga kopshti i shtëpisë dhe më pas ia ka dhënë Almedës, e cila s’ka përbajtur dot emocionet pas këtij gjesti.
Ajo ka ndarë foto të lules në InstaStory dhe krahas saj shkruan: “Ma solli Efe”. /MuzikTurke.com/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.