Albulena Haxhiu nuk po njihet në këtë gjendje

Magazine
02:47 | 04 Gusht 2020

Ish ministrja e Drejtësisë pavarësisht se nuk e gëzon më këtë post, vazhdon të jetë një figurë e dalluar e mjaft e respektuar nga populli.

Ani pse ishte kohë e shkurtë mandati i saj si ministre e tillë, punoi aq shumë sa për tu vlerësuar e përmenduar gjatë, shkruan “Kosovarja”.

Tek sa gjendja në vend ka dalë jashtë kontrolli, për shkak të mosmenaxhimit të duhur të pandemisë, populli është i obliguar ti respektojë masat anti-covid.

E këto masa po respektohen edhe nga qeveritarët, apo fytyrat publike çfarëdo qofshin.

Edhe vet Albulena shihet së fundmi me maskë, krahë saj edhe djali saj.

E në këtë gjendje pak vështirë se e njohëm ish ministren./Kosovarja

View this post on Instagram

S'dalim pa maska 🙂

A post shared by Albulena Haxhiu (@albulenaahaxhiu) on

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.