Albani nuk do ta njeh Fjollën me këtë rregullim

Magazine
02:22 | 30 Korrik 2020

Gruaja e këngëtarit të njohur Alban Mehmetit është një femër e dalluar në mediat rozë.

Ajo gjithmonë më pozat që merr tërheqë vëmendje tek publiku i saj, shkruan “Kosovarja”.

Këtë herë, me një rregullim perfekt ajo është shëndrruar në një femër krejt tjetër, që duket mahnitëse.

Sigurisht, më këtë pamje Albani vështirë do ta dallojë gruan e tij, apo jo?

Theksojmë, dyshja janë prindër të dy fëmijëve.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.