Aktorja e njohur turke bëhet nënë për herë të parë

Turke
13:30 | 20 Gusht 2020

Aktorja solli në jetë fëmijën e saj të parë.

Aktorja e njohur turke Africa Zavala dhe bashkëshorti i saj Leon Peraza është bërë nënë për herë të parë.

Aktorja ka sjellë në jetë një djalë dhe lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo. Zavala gjatë shtatzënisë, ka postuar shpesh foto me barkun e rrumbullakosur dhe tregonte se si mezi po pret ta sjell në jetë foshnjën.

Çifti janë shumë të lumtur që janë kanë marrë epitetin prindër. Aktorja 35-vjeçare ka luajtur në shumë telenovela meksikane duke përmendur “Para Volver a Amar”, “Amores con trampa”, “Altrapada” etj.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.