Aksident në Komoran, vdes një person

Lajme
09:10 | 08 Dhjetor 2020

Një aksident trafiku me fatalitet ka ndodhur mbrëmë në Komoran.

Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë në Komoran ka ndodhur një aksident trafiku në mes të tri automjeteve. Sipas njoftimit, për shkak të lëndimeve të rënda, njëri prej ngasësve ka ndërruar jetë në QKUK. Lidhur me rastin është njoftuar edhe prokurori kujdestar

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.