Aida shfaqet me fustan gjigant, do ta ‘shkrijë’ vjehrrën e saj!

Magazine
19:28 | 13 Nëntor 2020

Aida Doçi është këngëtarja e njohur kosovare dhe që vlerësohet shumë sidomos për performancat e saj live.

Paraqitja e saj në X Factor Albania është ajo që e bëri të njohur për publikun, mirëpo, bujë të madhe bëri me këngët e saj cover, përcjell ORAinfo.

Aida Doçi së fundi i ka dhënë fund beqarisë.

E martesa duket se e ka zbukuruar edhe me shumë këngëtaren kosovare.

Ajo ka publikuar një foto sot ku shfqet e veshur me fustan gjigant.

Në këtë pamje ajo po duket një nuse shumë tërheqëse.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.