Aida Doçi veshë fustanin më unik që keni parë

Magazine
21:19 | 13 Nëntor 2020

Këngëtarja kosovare Aida Doçi po merrë mjaft vëmendje sidomos pas martesës së saj.

Ajo u martua me menaxherin e saj Naser Qeli, ku u komentuan mjaft shumë si çift, shkruan “Kosovarja”.

Por martesa nuk ka ndikuar aspak në karrierën e saj, ajo është shfaqur fantastike në xhirimet e vitit të ri.

Me siguri që të gjithë po e pëlqejnë se si po duket me këtë fustan që ka veshur sonte.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.