Aida Doçi del pa grim, nuk e keni parë kështu

Magazine
18:51 | 30 Nëntor 2020

Kjo është fytyra e vërtetë e Aida Doçit.

Këngëtarja e njohur kosovare Aida Doçi ka hyrë fuqishëm në tregun muzikor, duke krijuar hite të mëdha.

Duke kënduar kryesisht këngë popullore dhe balada, ajo ka arritur të ketë fansa të shumtë në çdo vend ku ka shqiptar, shkruan Kosovarja.

Kohëve të fundit krahas profesionit është përfolur edhe për jetën private, ku u martua në fshehtësi me menaxherin e saj, Naser Qelin.

Por duket se befasitë nga ajo nuk kanë të ndalur.

Ajo publikoj një imazh në të cilën u shfaq krejt natyrale, duke dëshmuar bukurinë e saj.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.