Agnesa Vuthaj shfaqet e mbuluar me peshkir në ballkon

Magazine
22:33 | 13 Gusht 2020

Agnesa Vuthaj është modelja më e njohur. Bukuroshja istogiase ka rrëmbyer prapë vëmendje.

Ajo është tash e disa vite një prej më të pëlqyerave nga publiku.

Agnesën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar foto sapo ka dalur nga dushi.

Duke parë këto imazhe të bukuroshes lirshëm mund të themi se e ka merituar kurorën e misit.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.