Afrona zbulon më shumë se ç’duhet ë veshjen e fundit, por veprimi i saj ju befason

Magazine
20:04 | 26 Nëntor 2020

Bashkëshortja e Bleros, Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur në një këmishë, e për të mos zbuluar më shumë se ç’uhet Afrona ka vendosur një figurë nga Instagrami.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.