Afrona lajmërohet nga palestra, shikoni si ka përfunduar

Magazine
16:55 | 29 Qershor 2020

Afrona Dika është një emër që gjithmonë zë shumë hapsira në mediet rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.