Afrona e shfaq bukurinë natyrale nga deti

Magazine
00:32 | 21 Korrik 2020

Ajo është tejet e komentuar në rrjete sociale për pozat që merr.

Është kjo modelja Afrona Dika, apo ndryshe bashkëshortja e Bleros.

Së fundmi bukuroshja sjellë foto nga bregdeti shqiptar ku po shijon pushimet, teksa shfaq linjat dhe fytyrën e bukur.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.