Afrona Dika i bën një surprizë të këndshme Bleros për ditëlindje

Magazine
01:07 | 19 Korrik 2020

Këngëtari nesër mbush 42 vite jetë.

Blero është në prag të ditëlindjes, dhe bashkëshortja e tij ka organizuar një darkë për të pritur bashkë 12-shin, shkruan lajmi.net.

Afrona është treguar shumë romantike duke stolisur një kabinë në breg të detit, dhe në pjatat e ushqimit i ka uruar ditëlindjen bashkëshortit.

Këngëtari hyri në Instagram për t’i ndarë disa imazhe nga kjo darkë, dhe falënderoi gruan e tij për këtë surprizë të këndshme të ditëlindjes. /Lajmi.net/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.