Afrona Dika duket e zjarrtë e veshur në bikini

Magazine
20:24 | 27 Korrik 2020

Afrona Dika është një ndër emrat më të përmendur në mediat rozë.

Duke reflektuar gjithmonë me pozitivet, gruaja e Bleros gjithmonë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Këtë herë, e veshur në bikini ajo duket e zjarrtë dhe e dalluar me pozën që ka marr.

Kujtojmë, Afrona dhe Blero janë një ndër çiftet më të dalluar në showbiz.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.