Afërdita Dreshaj shfaqet joshëse nga darka me bashkëshortin

Lajme
09:20 | 27 Nëntor 2020

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl, duket se kanë nisur pushimet

Pasi modelja e njohur bëri të ditur destinacionin e pushimeve për festën e  “Falënderimeve”, ajo menjëherë shfaqi edhe pamje të bregdetit. Çifti si destinacion për pushime kishin zgjedhur Miamin, ndërsa më vonë zbuluan se ata u shoqëruan nga familjarët e Afërditës.

Në imazhin e publikuar, Afërdita shihej e veshur me një fustan ngjyrë rozë ndërsa e kishte kombinuar atë me këpucë të larta dhe çantë po ashtu mjaft të bukur.lajmi.net

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.