Adriana nuk e fsheh mallin për të dashurin afrikan: Më mungon

Lajme
09:51 | 14 Dhjetor 2020

Adriana Matoshi ka treguar se po i mungon i dashuri afrikan.

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi dhe i dashuri i saj, futbollisti afrikan Keith Groeneveld, kanë qenë shumë të komentuar pasi e bën publike lidhjen e tyre të dashurisë lajmi.net. Tani fotot e tyre bashkë nuk po ndalen, madje ajo nuk e ka më problem as të shprehet në rrjete sociale se po i mungon Keith.

“Më mungon dashuria ime”, ka shkruar ajo pranë postimit të një fotografie në llogarinë e saj në Instagram.Për këtë lidhje u kritikuan për shkak të moshës dhe për faktin që Keith nuk është shqiptar.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.