Adriana Matoshi vjen me fotografi nga plazhi në krahët e të dashurit (Foto)

Magazine
23:05 | 14 Nëntor 2020

Adriana Matoshi ka publikuar një imazh së bashku me Keith Groeneveld.

Aktorja e njohur kosovare, Adriana Matoshi, së fundmi ka konfirmuar lidhjen e saj me futbollistin Keith Groenveld. Ndërsa pothuajse menjëherë pas konfirmimit të lajmit për lidhjen, Adriana mori reagime të ndryshme ku disa mbështesnin e disa edhe e kundërshtonin atë ashpër.lajmi.net. Ajo para pak minutash ka sjellë një fotografi së bashku me Keith ku ka shkruar, “Së bashku është një vend i mrekullueshëm për të qenë!”.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.