Adriana dhe Keith ndajnë me fansat çaste intime mes tyre (Foto)

Lajme
16:50 | 05 Dhjetor 2020

Adriana dhe Keith po e shijojnë në maksimum lidhjen e tyre.

Adriana Matoshi dhe partneri i saj, Keith Goeneveld janë bërë emra shumë të komentuar që prej kur e bënë publike lidhjen e tyre. Dyshja janë shumë aktiv edhe në rrjete sociale, në të cilat janë të shumta fotografitë e videot pranë njëri-tjetrit. Në videon e fundit, çifti u shfaqën në një moment intim, ku po i dhuronin puthje pasionante njëri-tjetrit. Adriana duket shumë e lumtur në krahët e Keith, pavarësisht paragjykimeve për lidhjen e tyre në kohëbn kur ajo e konfirmoi atë.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.