Adelina Tahirin e mbulon burri me dollarë

Magazine
02:22 | 27 Korrik 2020

Këngëtarja Adelina Tahiri është ylli i muzikës moderne, por që e ka vënë në pauzë karrieren e saj muzikore që kur është martuar, shkrruan “Kosovarja”.

Këngëtarja që dikur nuk ndalej së sjelli këngë e videoklipe dhe së qeni në mbrëmje muzikore, tani thjesht po bënë “chill”.

Këngëtarja këto kohë po realizon pushime luksoze, e edhe veshjet me të cilat po shfaqet janë të tilla, të shtrenjta dhe të brendeve prestigjioze.

A keni parë bikine më unike se ato të Adelines, të gjitha me shenjë të dollarit. Epo, pa para Adelina s’ka shanë ta bëjë hapin, shkruan “Kosovarja”.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.