Adelina puthet në buzë me djalin e saj

Magazine
02:49 | 04 Gusht 2020

Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri ka kohë që ka kthyer të gjithë me vëmendje kah ajo.

Që nga martesa e saj me avokatin maqedonas vazhdon që të bëj boom me secilën paraqitje, shkruan “Kosovarja”.

Dashurinë që ka për familjen e saj ajo e shpreh me anë të postimeve në rrjete sociale, ku së bashku me ta kalon momente të bukura.

Që kur solli në jetë djalin Jonin ajo publikoj imazhe e video të ndryshme por që më postimin e fundit ajo habiti të gjithë.

Duke u puthur në buzë me djalin ajo tregoj se si po e lumturon ndjenja e të qenurit nënë.

A është kjo modë e re apo çfarë të thuhet ndryshe?/Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.