A u bashkuan Majk dhe Majlinda? Kjo foto zbulon diçka

Magazine
16:47 | 21 Nëntor 2020

Majk dhe Majlinda kalojnë fundjavën bashkë në këtë vend?

Duket se ka zhvillime në raportet mes reperit Majk dhe ish-partneres së tij.

Reperi Majk dhe ish-partnerja e tij, Majlinda Zeka, vazhdojnë të komentohen shumë edhe tash e sa kohë pasi konfirmuan ndarjen, shkruan lajmi net.

Shumë shpesh qarkullojnë thashetheme se ata janë ribashkuar, por një gjë të tillë nuk e kanë pohuar asnjëri prej tyre.

Mëngjesin e sotëm, si Majk ashtu edhe Majlinda publikuan pamje nga Brezovica, e cila sot u mbulua me borë.

Ata duket se janë në të njëjtin vend, pasi Majlinda solli një video të vogëlushit Roan, duke vrapuar jashtë.

Nuk dihet nëse kjo është vetëm rastësi apo dyshja janë bashkë këtë fundjavë, ani pse fotografitë flasin shumë, të vërtetën mund ta pohojnë vet protagonistët në fjalë.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.