A kthehen sot Thaçi, Veseli, Krasniqi e Selimi në Kosovë?

Lajme
11:01 | 18 Nëntor 2020

Dhomat e Specializuara kanë njoftuar se të mërkurën do të mbahet një konferencë për të njoftuar lidhur me ecurinë e çështjes në rastin e ish-presidentit Hashim Thaçi, ish-kreut të PDK-së, Kadri Veseli, ish-kryeparlamentarit Jakup Krasniqit dhe shefit të grupit parlamentar të LVV-së, Rexhep Selimi që iu është konfirmuar aktakuza për krime të luftës.

Ndërsa po pritet që të vendoset a do të vazhdojnë të jenë në paraburgim apo jo, shkruan Gazeta inFokus.

Mirëpo është ende herët që të dihet se cfarë do të ndodhë në këtë seancë, a do të kthehen apo jo në Kosovë, Thaci Veseli, Krasniqi e Selimi.

Harrojeni prostatitin me këtë veprim 5 minutësh
Kjo pritet të kuptohet në seancën e sotme./Gazeta inFokus/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.