A ju kujtohet kur Nora Istrefi ishte 100 përqind bionde

Nostalgji
02:27 | 27 Korrik 2020

Këngëtaren Nora Istrefi e njohim të gjithë si zeshkane të rreshkur, ama një herë e një kohë bukuroshja kishte vendosur të bëhej biondinë, shkruan “Kosovarja”.

Po, Nora i kishte bërë komplet flokët e bardha dhe ky ishte ndryshimi në i madh që ajo e kishte bërë në pamjen e saj.

E, megjithatë, këngëtarja shkurt qëndroj si biondinë, pasi me të shpejtë u rikthye në origjinë, në ngjyrën e saj origjinale, që i rri shumë mirë.

Këngëtarja tashmë ka stilin e saj që ja njohin të gjithë, moderne dhe mjaftë avangarde, shkruan “Kosovarja”.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.