A e keni parë Leonoren pa grim, ja si duket

Magazine
18:45 | 19 Dhjetor 2020

Leonora Jakupi është këngëtarja kosovare e cila çdo herë është lakmuar për bukurinë e saj ‘bio’.

Por pak veta e dijnë që Leonora sikur shumë kolege tjera edhe ajo i ka mbushur pak buzët, gjë që nuk vërehet dhe shumë mbase sepse nuk e ka tepruar, shkruan “Kosovarja”.

Sidoqoftë ajo e gëzon një simpati të madhe nga publiku në veçanti për stilin e saj elegant e të pa llastuar ndonjëherë.

Kohët e fundit e kemi parë thuajse ccdo herë të ngjeshur me grim, për arsye të xhirimeve të fundvitit.

E sonte këngëtarja e shumëpëlqyer sjellë një imazh ku shfaqet pa grim, ku po duket e mrekullueshme.

Sikur të na dëgjonte më mirë të mos grimohej më.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.