A do të bëhet xheloze Remzia për këtë postim të vajzës së saj?

Magazine
20:17 | 13 Nëntor 2020

Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Që pas martesës së vëlllait të saj ajo po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku bën postime të ndryshme na jeta e saj.

Sonte përmes një postimi ajo e ka uruar vjehrrën me rastin e ditëlindjes.

Vjehrra e saj qenka një zonjë e vërtetë, a thua do të xhelozojë Remzia për këtë gjë?

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.