A do ta pëlqenit Majlinda Zekën para operacioneve?

Magazine
16:17 | 25 Korrik 2020

Më së shumti u bë e njohur nga lidhja e me reperin, Majk me të cilin ka një djalë.

Por, ndonëse lidhja e tyre ishte jetëshkurtër, Majlinda Zeka mbetet e përfolur për jetën e saj dhe sidomos postimet provokuese që bën në rrjetet sociale.

Me mbi 160 mijë ndjekës në Instagram të cilët i “qeras” me imazhe nga më të ndryshmet, e shpesh herë duke mos lënë shumë vend për imagjinatë, linja seksi e bukuri mahnitëse e bënë kjo Majlindën një nga femrat më të njohura shqiptare.

Por jo gjithçka është ashtu siç duket, rrjetet sociale dinë edhe të na mashtrojnë, ndërsa punën më të madhe e kanë bërë edhe ndërhyrjet plastike, e të cilave as Majlinda nuk u ka rezistuar.

Sot mund të ketë dukje pothuajse të përkryer, që me bukuri komplekson shumë femra, por Majlinda dikur ishte një vajzë e thjeshtë e me pamjen që linte shumë për të dëshiruar.

Në disa fotografi që ka siguruara nga Indeksonline, Majlinda duke shumë më ndryshe se ajo që është sot, ndërsa që i mungonte edhe shkëlqimi dhe fiziku seksi për të cilin njihet e krenohet.

Për më tepër gjykojeni vet dukjen para dhe pas ndërhyrjeve të Majlinda Zekës./Indeksonline

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.