6 muaj shtatzënë, Emily vjen sërish provokuese në rrjete sociale

Magazine
09:28 | 03 Dhjetor 2020

Emily Ratajkowski është shfaqur atraktive.

Modelja e famshme, Emily Ratajkowski, është një nga emrat shumë të komentuar për sukseset në këtë fushë. Ajo ndiqet nga shumë njerëz edhe në rrjete sociale, sidomos në Instagram. Derisa po e shijon muajin e 6-të të shtatzënisë, modelja nuk po i ndalon pozat atraktive në rrjete sociale. Ajo me ndjekësit së fundmi e ka ndarë një foto ku shfaq seksi e veshur në bikini ndërsa e ka zbuluar gjoksin. “6 muaj”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.