Gjyste Vulaj pozon e zhveshur para bredhit

Magazine
19:48 | 19 Dhjetor 2020

Këngëtarja Gjyste Vulaj ka mahnitur prapë ndjekësit me paraqitjen e saj.

Ndonëse ka sjellë imazhe nga ambienti festiv i shtëpisë, por vëmendja e fansave u fokusuar diku tjetër, shkruan “Kosovarja”.

Tek sa Gjyste Vulaj pozon kaq atraktive si të bie në sy ambienti?

Po ju po e vëreni më shumë ambientin apo pozën e Gjystes..Shikojeni njëherë!

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.